Kategorie
Blog

Jakie należy mieć uprawnienia do prowadzenia kampera?

Podróżowanie kamperem, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem lata temu, od jakiegoś czasu znowu zyskuje na popularności. Możliwość wyjazdu w różne, zazwyczaj trudno osiągalne miejsca z całym wyposażeniem pozwala na odpoczynek bez konieczności wydawania ogromnych sum na hotel czy wyżywienie. Podróżując kamperem, można odwiedzić mnóstwo miejsc i stworzyć wiele pięknych wspomnień. Warto pamiętać, że kierowanie takim pojazdem wymaga odpowiednich uprawnień.

Kategorie
Blog

Od czego zależy koszt wynajmu kampera?

Podróże kamperem stały się coraz częściej wybieranym sposobem na podróżowanie po Polsce i bardziej odległych krajach. Zapewnia dużą niezależność, możliwość samodzielnego dobierania trasy, bez konieczności szukania bazy noclegowej czy restauracji. W wielu przypadkach pozwala także na zaoszczędzenie na noclegu i wyżywieniu całkiem sporej sumy. Dla osób, które chcą wyruszyć w podróż kamperem, jednak nie stać ich na jego zakup, polecany jest wynajem takiego auta.

Kategorie
Blog

Jakie powinno być wyposażenie komfortowego kampera?

Podróżowanie kamperem jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią podróżować na swoich zasadach  i zwiedzać miejsca, do których nie da się dostać podczas wycieczki z biura podróży. Zwiedzanie miast i innych krajów kamperem daje nieograniczone możliwości. Jest również stosunkowo tanie. Aby czas w podróży upływał w komfortowych warunkach, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie kampera. Dzięki temu spędzanie czasu w przyczepie nie będzie wiązało się z wyrzeczeniami.